XXV Niedziela Zwykła
19 września 2021 r.

1. Dziś w Sanktuarium na Mariankach odbywają się uroczystości ku czci Bożej Opatrzności z okazji rocznicy śmierci św. Stanisława Papczyńskiego. Zapraszamy do uczestnictwa i powierzenia siebie swoich rodzin i naszego miasta opiece św. Stanisława.
  2. Dziś z pl. Zamkowego w Warszawie o godzinie 11.00 wyrusza 16 Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: „Tato – bądź, prowadź, chroń”.
  3. Zespół młodzieżowy „Synaj” zaprasza osoby powyżej 14 roku życia, które śpiewają, grają na gitarze, pianinie na próbę zespołu we wtorek 21 września o godz. 18.30 w kościele na „Górce”.
  4. W dniu 21 września w godzinach od 15.00 do 17.00 przychodnia w Górze Kalwarii przy ulicy ks. Sajny 1 A zaprasza na bezpłatne komputerowe badania wzroku.
  5. W naszej parafii od kilku lat jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji. Aby uniknąć sytuacji, w której kaplica pozostaje pusta, pragniemy utworzyć grafik z możliwością wpisania się na dogodną godzinę. Grafik będzie miał formę tradycyjną papierową, a także będzie możliwość wpisania się drogą elektroniczną. Jest on dostępny w zakrystii. Zachęcamy wszystkich, aby włączyć się w to dzieło. Ponadto informujemy, że kaplica adoracji w piątki i soboty będzie otwarta do godz. 21.00.
  6. Bielanki i dziewczynki chętne do bycia bielankami zapraszamy na spotkania we wtorki o godz. 16.00 w sali nad kancelarią.
  7. Chór parafialny i osoby chętne do śpiewania w chórze zapraszamy na próbę we wtorki i czwartki o godz. 19.00.
  8. W piątek 24 września zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się duchowej adopcji dziecka poczętego na Mszę św. na godzinę 18.00.
  9. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w sobotę 2 października.
  10. W niedzielę za tydzień taca przeznaczona będzie na cele remontowe naszej parafii.
  11. Trwa renowacja kościółka św. Antoniego, są osuszane i wzmacniane fundamenty.
  12. W kiosku parafialnym można nabyć najnowsze numery tygodników katolickich.
  13. W tym tygodniu odeszli do Pana: Mirosław Sasanka l. 67, Michał Drewicz l. 18. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…