V Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022 r.

1. W poniedziałek 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.
  2. W dniach 20-22 maja na terenie ogrodów parafialnych odbędą się „Marianki 2022”. W planie m. in.:  Eucharystia, Adoracja, Spowiedź św. Wystąpią: Ks. Jakub Barczak, Małe TGD i 12 Kamieni. Zapraszamy wszystkich parafian. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. Zapisy pod adresem e-mail: kosciolnagorce@gmail.com.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Torunia. W Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w dniu 28 maja na Mszy św. o godz. 12.00 wprowadzimy relikwie św. o. Stanisława Papczyńskiego. Koszt 70 zł. Wyjazd z parkingu kościelnego o godz. 6.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  4. Nabożeństwa majowe są odprawiane w niedzielę o godz. 18.30 w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w soboty po Mszy św. O godz. 8.00.
  5. W najbliższą sobotę 21 maja zapraszamy do sanktuarium na Marianki rodziców oczekujących narodzin potomstwa na Msze św. o godz. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na uroczystości ku czci św. Stanisława na Mariankach. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 w kościele „na górce” i w kościele parafialnym o godz. 13.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku parafialnym jest do nabycia OREMUS oraz tygodniki katolickie.
  8.  W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Zdzisław Anuszkiewicz l. 71, Aleksander Lankiewicz l. 89, Władysława Chromik l. 96. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Kaplica w Kątach

1. W dniach 20-22 maja na terenie ogrodów parafialnych odbędą się „Marianki 2022”. W planie m. in.:  Eucharystia, Adoracja, Spowiedź św. Wystąpią: Ks. Jakub Barczak, Małe TGD i 12 Kamieni. Zapraszamy wszystkich parafian. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. Zapisy pod adresem e-mail: kosciolnagorce@gmail.com.