Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła

19 czerwca 2022 r.

  1. Dziś gościmy ks. Mateusza Cieleckiego, przewodnika mariańskiej grupy „10 Biała” Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej. Będzie on głosił kazania zapraszając do wzięcia udziału w pielgrzymce, a po Mszach będzie zbierał ofiary na organizację pielgrzymki oraz intencje, w których będą modlili się pielgrzymi na Jasną Górę.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w zorganizowanie odpustu parafialnego św. Antoniego. Szczególne podziękowania chcemy złożyć: Piekarni Bugno, Cukierni Janeczka i Szymańscy, Hurtowni Bąk, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Dyrekcji Domowi Społecznej. Podziękowania chcemy złożyć państwu: Glińskim, Radomskim, Taraszewskim, Szcześniak oraz wszystkim grupą parafialnym.
  3. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i procesję z Najświętszym Sakramentem. W czwartek na Mariankach zakończenie oktawy o godzinie 19.00 Msza św. i procesja z błogosławieństwem wianków.
  4. Za tydzień w niedzielę w kaplicy w Kątach będziemy przeżywać uroczystości odpustowe. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył i wygłosi kazanie ks. Krzysztof Zambrzycki. Od godz. 14.00 do 17.00 zapraszamy na festyn rodzinny.
  5.   Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 11 do 20 września. Szczegóły w gablocie i na folderze. Koszt 1100 zł. i 320 euro. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. W okresie wakacyjnym od poniedziałku 20 czerwca do końca sierpnia kancelaria parafialna jest otwarta od wtorku do piątku od godz. 10.00 do 14.00. Dodatkowo we wtorek i piątek od godz. 16.00 do 18.00.
  7. Z Maryją do Źródła Życia pod takim hasłem 7 lipca już po raz 41 wyruszy z Góry Kalwarii do Lichenia Mariańska Piesza Pielgrzymka. Zapisy i kontakt na: pielgrzymka@marianie.pl
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Bogdan Cholewski l. 80, Władysława Głowacka l. 93, Wacław Lankiewicz l.73, Mariusz Karaszkiewicz l. 44.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Leave a Reply