XIX Niedziela Zwykła

7 sierpnia 2022 r.

1. Taca na cele remontowe naszej parafii wyniosła 6789 zł.
  2. Wczoraj w ramach Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę wyruszyła z Góry Kalwarii mariańska grupa im. Ojca Stanisława Papczyńskiego – 10 Biała. Prosimy o łaskę wytrwałości dla pielgrzymów. Będziemy duchowo łączyć się z nimi każdego dnia po wieczornej Mszy św. odmawiając dziesiątek różańca zakończony Apelem Maryjnym.
  3.  W sobotę 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00
  4. W poniedziałek 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zapraszamy na uroczystości odpustowe parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pieczyskach. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00.
  5.  Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 11 do 20 września. Szczegóły w gablocie i na folderze. Koszt 1100 zł. i 320 euro. Zapisy w kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 sierpnia o godz. 19.00 w salkach parafialnych.
  6. Przypominamy, iż wszelkie prace wykonywane na cmentarzu należy zgłaszać do kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Prosimy o uporządkowanie miejsc wokół grobów swoich bliskich zmarłych.
  7. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna jest otwarta od wtorku do piątku od godz. 10.00 do 14.00. We wtorek i piątek dodatkowo od godz. 16.00 do 18.00.
  8. W sierpniu zachęcamy wszystkich do podjęcia abstynencji od napojów alkoholowych.
  9.  W tym tygodniu odszedł do Pana: Władysław Hyla l. 82. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
  10. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.