Wielki Piątek

W Wielki Piątek o godz. 7.00 Jutrznia w kaplicy adoracji. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00. Ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Adoracja przy Grobie Pańskim w kościele „na Górce” przez cała noc.

Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta rozpocznie się o godz. 15.00 przed kościołem „na Górce”. Będzie przebiegała ulicą Kalwaryjską na cmentarz parafialny. Parafian, którzy dotychczas przygotowywali poszczególne stacje przy swoich posesjach prosimy o zachowanie tej tradycji. Przypominamy, że tego dnia zachowujemy post: od 14 roku życia obowiązuje wszystkich powstrzymywanie się od pokarmów mięsnych, natomiast osoby między 18 a 59 rokiem życia zachowują post ilościowy, czyli mogą spożyć tylko jeden posiłek do syta. Wielki Piątek Spowiedź św. od godz. 7.30 do godz. 10.30 w kościele parafialnym.

W Kątach Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 19.00, a w Domu Opieki Społecznej o godz. 18.00.

Na Mariankach Liturgia Wielkiego Wielkiego Piątku o godz. 19.00.