Blog Full Left Sidebar

Caption aligned here
Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Operacja  „Renowacja i rekonstrukcja sarkofagu Biskupa Stefana Wierzbowskiego – założyciela miasta ” jest realizowana w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020. Cel ogólny 2:  Rozwój turystyki w oparciu o potencjał przyrodniczy, kulturowy...
Continue Reading
X Niedziela Zwykła 9 czerwca Dziś w kaplicy w Kątach będziemy przeżywać uroczystości odpustowe. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00. Od godz. 14.00 do 17.00 zapraszamy na festyn rodzinny.  W dniach od 7 lipca po hasłem: Różanie w życiu Kościoła już po raz 43 wyruszy z Góry Kalwarii do Lichenia Mariańska Piesza Pielgrzymka. W związku z...
Continue Reading
W środę 12 czerwca rozpoczynamy świętowanie odpustu związanego z kultem św. Antoniego. W tym dniu o godz. 19.00 wyruszy procesja z relikwiami św. Antoniego z kościoła parafialnego do kaplicy św. Antoniego. Po niej nabożeństwo ku czci św. Antoniego i błogosławieństwo relikwiami. W swoich kazaniach święty z Padwy często wskazywał na lilie, jako symbol piękna i duchowej...
Continue Reading
Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa, które w dni powszednie od poniedziałku do piątku będą odprawiane o godz. 18.30, w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00, w niedzielę o godz. 18.30.
Continue Reading
9 czerwca 2024 roku  Godzina Mszy św.CelebransSpowiednicy7:00ks. Antoniks. Wikariusz, ks. Proboszcz8:30ks. Wikariuszks. Paweł, ks. Proboszcz10:00ks. Proboszczks. Franciszek, ks. Antoni11:30ks. Wikariuszks. Proboszcz, ks. Antoni13:00ks. Proboszczks. Paweł, ks. Wikariusz19:00ks. Franciszekks. Wikariusz, ks. Antoni11:00Górkaks. Pawełks. Franciszek10:30/12:00(Kąty)ks. Zbigniewks. Andrzej9:30 (DPS)ks. Andrzej
Continue Reading
W czwartek 30 maja będziemy obchodzić w Kościele Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. w kościele parafialnym będą sprawowane o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 19.00, natomiast główna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 11.30, po niej przejdziemy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Trasa procesji będzie prowadzić od kościoła „na Górce”, DPS i...
Continue Reading
1 2 3 83