Ogłoszenia parafialne

X Niedziela Zwykła

19 czerwca 2022 r.

  1. Dziś gościmy ks. Mateusza Cieleckiego, przewodnika mariańskiej grupy „10 Biała” Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej. Będzie on głosił kazania zapraszając do wzięcia udziału w pielgrzymce, a po Mszach będzie zbierał ofiary na organizację pielgrzymki oraz intencje, w których będą modlili się pielgrzymi na Jasną Górę.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w zorganizowanie odpustu parafialnego św. Antoniego. Szczególne podziękowania chcemy złożyć: piekarni Bugno, cukierni Janeczka i Szymańscy, Hurtowni Bąk, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Dyrekcji Domowi Społecznej. Podziękowania chcemy złożyć państwu: Radomskim, Taraszewskim, Szcześniak oraz wszystkim grupą parafialnym.
  3. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i procesję z Najświętszym Sakramentem. W czwartek na Mariankach zakończenie oktawy o godzinie 19.00 Msza św. i procesja z błogosławieństwem wianków.
  4. Za tydzień w niedzielę w kaplicy w Kątach będziemy przeżywać uroczystości odpustowe. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył i wygłosi kazanie ks. Krzysztof Zambrzycki. Od godz. 14.00 do 17.00 zapraszamy na festyn rodzinny.
  5.   Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 11 do 20 września. Szczegóły w gablocie i na folderze. Koszt 1100 zł. i 320 euro. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. W okresie wakacyjnym kancelaria jest otwarta od wtorku do piątku od godz. 10.00 do 14.00. Dodatkowo we wtorek i piątek od godz. 16.00 do 18.00.
  7. Z Maryją do Źródła Życia pod takim hasłem 7 lipca już po raz 41 wyruszy z Góry Kalwarii do Lichenia Mariańska Piesza Pielgrzymka. Zapisy i kontakt na: pielgrzymka@marianie.pl
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Bogdan Cholewski l. 80, Władysława Głowacka l. 93, Wacław Lankiewicz l.73, Mariusz Karaszkiewicz l. 44.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…