Spotkanie z autorem książki: „Ocalony. Ćpunk w Kościele”

W piątek 17 maja o godz. 19.30 w ogrodach klasztoru przy ul. ks. Sajny 2 odbędzie się spotkanie z autorem książki „Ocalony. Ćpunk w Kościele”, który podzieli się świadectwem życia i nawrócenia.

„Nieustanna zabawa, alkohol i przypadkowe kontakty seksualne, coraz mocniejsze narkotyki, kolejne przekręty i kradzieże – tak wyglądało życie Andrzeja Sowy. A wszystko zaczęło się od momentu, w którym jako 14-latek po raz pierwszy zapalił marihuanę. W międzyczasie wraz z zespołem Maria Nefeli wygrał festiwal w Jarocinie i zyskał szacunek punkowej sceny muzycznej, by jednak po zaledwie kilku latach na własne życzenie wszystko stracić. Narkotyki okazały się ważniejsze. Gdy myślał, że nie ma już ratunku, że nikt już o nim nie pamięta, Bóg nieoczekiwanie wyciągnął do niego rękę. To niezwykle poruszające świadectwo daje nadzieję, że nigdy nie jest za późno by zawrócić, a Bóg zawsze czeka by dać człowiekowi drugą szansę”. https://www.znak.com.pl/ksiazka/ocalony-cpunk-w-kosciele-andrzej-sowa-6056

Leave a Reply