Uroczystości ku czci św. Stanisława Papczyńskiego

W niedzielę 19 maja zapraszamy na uroczystości ku czci św. Stanisława Papczyńskiego na Mariankach i jednocześnie I rocznicę ustanowienia Sanktuarium. Mieszkańcy Góry Kalwarii oraz czciciele św. Stanisława zgromadzą się w Sanktuarium na Mariankach, aby uczcić Patrona miasta i powierzyć Jego opiece samych siebie i swoje rodziny. Rozpoczęcie uroczystości o godzinie 11.00 koncertem modlitewnym „W hołdzie Maryi Niepokalanej”. Mszy św. o godzinie 12.00 będzie przewodniczył ks. Józef Wałaszek proboszcz z Podegrodzia, rodzinnej parafii św. Ojca Stanisława. Po Mszy św. tradycyjnie zapraszamy wszystkich na grochówkę przy akompaniamencie Zespołu Muzycznego z Powsina.
Z racji uroczystości na Mariankach w przyszłą niedzielę nie będzie obu Mszy św. w kościele „na Górce”.

Leave a Reply