Święto Rodziny w parafii

9 czerwca zapraszamy na Parafialne Święto Rodziny. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego w ogrodach parafialnych. O godzinie 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin z błogosławieństwem dzieci. W związku z tym nie będzie Mszy św. w kościele „na Górce” o godzinie 13.00. Zostanie tam odprawiona jedynie Msza św. o godzinie 11.00. Od godziny 14.00 zapraszamy wszystkich na piknik. W programie gry i zabawy dla rodzin, stoiska z atrakcjami, turniej wiedzy o św. Antonim, planetarium astronomiczne oraz rodzinny bieg św. Antoniego, na który odbędą się zapisy od godziny 14.00 przy scenie – zapraszamy przynajmniej jednego rodzica i dziecko niepełnoletnie – ilość miejsc ograniczona. Na Święto Rodziny zachęcamy uczestników do przygotowania loga lub transparentu rodziny, które mogą być zaprezentowane wobec wszystkich obecnych.

Leave a Reply