Zmiany w grafiku Mszy św.

Chcielibyśmy poinformować wszystkich parafian, że od 1 lipca do 31 sierpnia nie będzie odprawiana msza św w dni powszednie o godzinie 8.00. Jedynie w każdy wtorek o godzinie 8.00 będzie odprawiana Msza św ku czci św. Antoniego w ogrodach parafialnych.

Ponadto, idąc za wytycznymi powizytacyjnymi ks. Kardynała Kazimierza Nycza i w porozumieniu z panią Dyrektor DPS-u, ogłaszamy zmiany w celebrowaniu Mszy świętych w Domu Opieki Społecznej od 1 września.  Msze święte  w niedzielę w DPS-sie będą odprawiane w sobotę o godzinie 17.30 i w niedzielę o godzinie 9.30. Nie będzie Mszy św o godzinie 7.00.  Ze względu na rozwijający się dynamicznie ośrodek duszpasterski w Kątach, w zgodzie ze wskazaniami  ks. Kardynała, od 15 września Msze św niedzielne w Kątach  będą odprawiane o godzinie 10.30 i 12.00.

Leave a Reply