Day

11 listopada, 2019
Zainteresowanych wolontariatem w akcji Szlachetna Paczka zapraszamy do zgłaszania się w kancelarii parafialnej.
Continue Reading
|W niedzielę  10 listopada przypada XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Sudan Południowy przemilczane cierpienie”. W związku z tym jest dziś prowadzona zbiórka do puszek na pomoc naszym prześladowanym braciom
Continue Reading
Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań wraz z Mariańską Wspólnotą Młodych zapraszają na kolejne spotkanie młodych, tym razem w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Warszawie na Stegnach w dniu 30 listopada. Ideą spotkania jest duchowe wprowadzenie w okres adwentu oraz pogłębienie doświadczenia mariańskiej wspólnoty po spotkaniach na Mariankach i w Skórcu. Hasło spotkania – „Obudź...
Continue Reading
Od 28 października zapraszamy na katechezy neokatechumenalne, które będą głoszone w kościele w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.30.