Day

3 marca, 2022
W związku z sytuacją na Ukrainie zbieramy informacje o bazie noclegowej na terenie naszej parafii. Jeśli masz możliwość i wolę udostępnienia uchodżcom (najczęściej matki z dziećmi) mieszkania albo pokoju na jakikolwiek czas (dłuższy lub krótszy) prosimy o kontakt. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 880-001-332 lub mailowo na adres parafii: gorakalwaria.marianie@gmail.com
Continue Reading
Spotkania modlitewno-dyskusyjne odbywają się we wtorki w salkach parafialnych o godz. 19.15. 8 marca (Dialog w Kościele) Temat: Jak pokonać bierność w Kościele. Ku zaangażowaniu. 22 marca (Celebrowanie) Temat: W jaki sposób celebracje liturgiczne inspirują lub nie nasze życie i misje we współczesnym świecie. 5 kwietnia (Formacja) Temat: W jaki sposób Kościół formuje ludzi, aby...
Continue Reading