Marianki 2024

Poznaj czym są MARIANKI!

22 lata to niemały okres czasu. Tak długa jest tradycja MARIANEK, czyli Ogólnopolskich Mariańskich Spotkań Młodych. Już 17-19 maja br. spotkamy się znowu pod namiotem mariankowym w Górze Kalwarii, by przeżyć doświadczenie wspólnoty, by zrobić krok naprzód, by słuchać najważniejszych Słów, by spotkać ciekawych ludzi i Tego, który od którego pochodzi wszelkie dobro. W programie m.in. teatr, koncert uwielbienia, Bible journaling, warsztaty z twórcami, no i ta atmosfera… Zresztą – zgarnijcie swojego opiekuna i dołączajcie do nas! Gotowi? Start!Młodzież i przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na Marianki w dniach od 17-19 maja br. na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży Mariańskiej w Górze Kalwarii. W programie m.in.: teatr, koncert uwielbienia, świadectwo Modesta Amaro, Bible journaling, warsztaty z twórcami, nowe znajomości itp. Zapisy do 8 maja br. włącznie (u ks. Grzegorza lub w zakrystii). Koszt 80 zł. Wiek uczestników – od 7 klasy szkoły podstawowej. Należy zabrać karimatę i śpiwór!