Day

18 marca, 2019
PLAN WIZYTACJI KS. KARDYNAŁA KAZIMIERZA NYCZA W GÓRZE KALWARII W DNIACH 17-18 MARCA 2019R. W niedzielę za tydzień 17 marca w ramach wizytacji kanonicznej przybędzie do naszej parafii kard. Kazimierz Nycz. Program dwudniowej wizytacji jest następujący: Niedziela 17 marca: 8.30 – przywitanie w kościele parafialnym, sprawozdanie ks. Proboszcza;10.00 – przemówienie do uczestników Mszy św. w...
Continue Reading
Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post – czas przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przypominamy, że tego dnia zachowujemy post: od 14 roku życia obowiązuje wszystkich powstrzymywanie się od pokarmów mięsnych, natomiast osoby pomiędzy 18 a 59 rokiem życia zachowują również post ilościowy, czyli mogą spożyć tylko jeden posiłek do syta.
Continue Reading
Od 18 do 20 marca odbędą się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży, które poprowadzi ks. Rafał Krauze MIC ze Wspólnotą Ewangelizacyjną z Lichenia. Rekolekcje odbędą się w ramach zajęć lekcyjnych.
Continue Reading
W najbliższy piątek zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 20.00 na katechezę wprowadzającą w przeżywanie Wielkiego Postu. W programie nieszpory, katecheza i adoracja Najświętszego Sakramentu.
Continue Reading
W dniach 11-13 marca odbyły się w naszej parafii wielkopostne rekolekcje dla dzieci, które poprowadził ks. Damian Kalemba, marianin. llll